Čo je to Zamestnanecký portál

Od decembra 2016 majú interní zamestnanci ŽU prístup na Zamestnanecký portál verejných vysokých škôl - ESS (Employee Self-Service)

Cieľom sprístupnenia portálu ESS je znižovať prevádzkové náklady a zvyšovať efektívnosť podporných procesov a poskytnúť zamestnancom kvalitnejšie elektronické služby.

Portál ESS je modulom systému SAP-SOFIA, ktorý využíva väčšina slovenských univerzít a mnoho zahraničných univerzít. Na portáli ESS je elektronická forma dokladu o odmene, t.j. výplatná páska vo formáte PDF a je dostupná aj cez webový prehliadač aj mimo univerzitnú sieť. Oficiálne podporovaný je prehliadač Internet Explorer.

Ak potrebujete poradiť, kontaktujte nás.

Ing. Jana Hudecová, PhD.
Centrum informačných a komunikačných technológií
Vzdelávacie a informačné systémy
Šprecialista prevádzky IS, podpora SAP
tel.: +421/41/513 18 47
e-mail: jana.hudecova@uniza.sk

Prihlásenie

prihlasovacie meno: 110PRIEZVIS9
inicializačné heslo: rodné číslo (bez lomky; toto heslo slúži len na prvé prihlásenie a musí sa zmeniť)

nové heslo: musí obsahovať:

  • aspoň 8 znakov
  • aspoň 1 VEĽKÉ a 1 malé písmeno
  • aspoň 1 číslo
  • môže obsahovať ďalšie znaky ako napr. ?:@!_*

Po treťom nesprávnom zadaní hesla bude účet zablokovaný. Pri strate hesla Vám bude vygenerované nové inicializačné heslo. Pozor, systém si pamätá heslá a nedovolí nastaviť rovnaké heslo opakovane, v prípade ďalších otázok nás kontaktujte na ess@uniza.sk .

Krátky návod

Pre zlepšenie našich web stránok používame cookies. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. Informácie i cookies