Debatka pri príležitosti Medzinárodného dňa študentstva

Pri príležitosti Medzinárodného dňa študentstva, pozýva študentská časť Akademického senátu Fakulty PEDAS spolu s dekanom Fakulty prof. Ing. Milošom Poliakom, PhD. všetkých študentov a ostatných záujemcov na debatku, ktorá sa uskutoční online prostredníctvom aplikácie MS Teams.

Máte nejaké otázky na dekana alebo členov akademického senátu? Chceš získať dôležité informácie? Ak, áno radi sa s Vami stretneme v online rozhovore cez aplikáciu MS Teams.

Na tomto online stretnutí môžu študenti klásť otázky dekanovi alebo zástupcom AS priamo alebo anonymne, zaslaním otázky na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Tak neváhaj a pripoj sa do diskusie. Pripojením sa do diskusie budeš zaradení do súťaže o zaujímavé ceny. Výsledky súťaže budú zverejnené po ukončení udalosti.