FPEDAS pod záštitou ministra dopravy SR vyhlasuje Súťaž Objav PEDAS – Študuj dopravu – Zelená doprava

Pozývame Vás na účasť v súťaži, ktorej cieľom je vyhľadávať talentovaných žiakov stredných škôl a vytvoriť im priestor pre tvorbu vlastného súťažného projektu, v ktorom môžu tvorivo aplikovať nadobudnuté teoretické vedomosti a odborné zručnosti. Chceme spolu s partnermi súťaže posilniť a podporiť vzťah žiakov k štúdiu dopravných odborov a hľadaniu ekologických riešení dopravných systémov pre udržateľné smerovanie dopravy v spoločnosti.

Stredná škola predkladá do 10. mája 2023 na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.:

• v elektronickom vyhotovení prihlášku do súťaže spolu s čestným vyhlásením,
  • textový dokument na vybranú tému zo šiestich kategórií,
  • prezentáciu dokumentujúcu základné poznatky problematiky a návrhy projektu.

Posledný deň doručenia záväzných prihlášok je 10. máj 2023. Rozhodujúci je dátum odoslania správy na mailovú adresu.

Elektronické súťažné formuláre sú zverejnené na webovom sídle vyhlasovateľa súťaže https://objavpedas.sk/sk/

Plagát

Prihláška, vyhlásenie, písomný súhlas