Turistický výstup na Lietavský hrad

Študentská časť Akademického senátu FPEDAS a dekan FPEDAS prof. Ing. Miloš Poliak, PhD., pozývajú všetkých študentov, doktorandov a zamestnancov Fakulty prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov na turistický výstup na Lietavský hrad.

Kedy: 29.06.2022 (streda)

Kde: Stretnutie na Internátoch Hliny (pred vchodom do Starej menzy) o 11:15 hod. odkiaľ budeme pokračovať na autobusovú zastávku A. Bernoláka - Žilina. Odchod autobusu z autobusovej zastávky A. Bernoláka je o 11:45 hod. do Lietavskej Svinnej - Babkov, OcÚ a odtiaľ pešo na Lietavský hrad. Odchod autobusu do Žiliny 14:10 hod., 15:55 hod. prípadne iné.

Odporúčame: športové oblečenie, obuv vhodnú do lesa, pitný režim a občerstvenie.

Trasa turistiky: Lietavská Svinná - hrad Lietava, hrad Lietava - Lietavská Svinná (zelená-modrá turistická značka).

Dĺžka a trvanie turistiky: cca 1,4 kilometra, 1 hodina.

Na túre máte možnosť bližšie sa zoznámiť a porozprávať sa so svojimi vyučujúcimi, prípadne kolegami a stretnúť sa tak aj mimo priestorov našej univerzity.

Tešíme sa na Vás !

V príde otázok/nejasnosti nás kontaktujte na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo osobne v BF301.